Patio color

Zamówienia hurtowe

O sklepie

Patio color
Więcej zdjęć (5)

Patio Color Grodzisk Mazowiecki

ZACISZE Spółka Akcyjna oferuje Państwu fachową współpracę w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w artykuły chemii budowlanej oraz usług logistycznych.

ZACISZE S.A. prowadzi działalność od 1986 roku. Zajmujemy się w głównie dystrybucją artykułów chemii budowlanej na terenie woj. mazowieckiego i województw północno-wschodniej Polski. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów takich firm jak ATLAS, HENKEL, CEKOL, IZOLBET, KREISEL, AKZO NOBEL, PPG CIESZYN i PPG DECO WROCŁAW, TIKKURILA, ŚNIEŻKA.

Dysponujemy własną bazą magazynową o powierzchni 6500 m2, w tym 16000 miejsc paletowych magazynów wysokiego składowania. Prowadzimy również sprzedaż hurtową w oddziałach w Kościerzynie, Płocku i Toruniu oraz detaliczną przez sieć 21 sklepów firmowych.

Współpracujemy na stałe z kilkuset odbiorcami. Dzięki sprawnej komórce logistycznej oraz bazie 25 samochodów o różnej ładowności możemy dostarczyć na wezwanie żądany towar w każde miejsce. Jesteśmy otwarci wobec klienta, nie unikamy drażliwych tematów dotyczących handlu. Mamy elastyczne podejście do wszelkich propozycji złożonych przez kontrahentów. Do dyspozycji naszych odbiorców oddajemy fachowo przygotowaną kadrę sprzedawców i przedstawicieli handlowych. Każdemu z potencjalnych nabywców służymy radą i pomocą w doborze niezbędnych artykułów.

ZACISZE S.A. jest współzałożycielem i udziałowcem Ogólnopolskiej Sieci Detalicznej PATIO COLOR.